W przypadku defektów, uszkodzenia w transporcie lub niezgodności z opisem możesz zareklamować produkt. Sklep jest obowiązany wymienić towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Ciebie. W celu sprawnego przebiegu procesu reklamacyjnego sugerujemy przesłanie wraz z reklamacją numeru zamówienia.
Aby zareklamować produkt należy poinformować Taida Niklas Lash Collections pocztą elektroniczną z numerem zamówienia pod adresem info@taidaniklas.com lub telefonicznie pod numerem 661 411 401. W ciągu 7 dni otrzymasz decyzję o reklamacji.
Sklep nie jest odpowiedzialny za: uszkodzenia spowodowane normalnym zużyciem oraz uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas użytkowania i nienależytego przechowywania, przemoczenia, lub używania w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Koszt odesłania ponosi Klient, koszt ponownej wysyłki ponosi sklep.
W przypadku stwierdzenia szkody w transporcie należy w obecności kuriera spisać protokół szkody. Jeżeli kurier odmówi lub będzie utrudniał sporządzenie protokołu, prosimy spisać dane osobowe kuriera, dokonać fotograficznej dokumentacji uszkodzenia paczki, przed jej rozpakowaniem i skontaktować się z naszą firmą, a my załatwimy sprawę.
Reklamacje i zwroty klientów z Gdańska realizowane i odbierane są przez nasz zespół osobiście. Prosimy o kontakt pod numerem 661 411 401 celem ustalenia terminu odbioru towaru przez konsultanta.