rush
shampoo

TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS™ - produkty do przedłużania rzęs

Marka TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS™ oferuje najwyższej jakości ekskluzywne rzęsy do profesjonalnej stylizacji oraz akcesoria, które pozwalają na przygotowanie i przeprowadzenie zabiegu przedłużania rzęs w sposób bezpieczny i wysoce kompetentny. Nasze kolekcje kierujemy zarówno do właścicieli salonów kosmetycznych jak i początkujących stylistek rzęs.

Wśród produktów dostępnych w asortymencie znajdziesz, między innymi kleje do przedłużania rzęs Classique, Gold, Carbon oraz Rush, które możesz dostosować do warunków panujących w Twoim pomieszczeniu, a także pęsety do wszystkich metod tj. bujanej, drapanej, przekładanej i w palcach. Pincety naszych kolekcji charakteryzują się przede wszystkim perfekcyjnym stykiem, który poddawany jest wielokrotnym kontrolom jakości.

Właścicielom salonów oferujemy także lampy LED i łóżka kosmetyczne oraz szereg profesjonalnych akcesoriów, do których należą maseczki filtrujące, etui na pęsety, pojemniki na klej, mikroszczoteczki, szczoteczki nylonowe i silikonowe a także aplikatory welurowe. Wszystkie z nich sprawią, że Twoje wyposażenie będzie funkcjonalne, a jednocześnie stylowe.

TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS™ to nie tyko marka zajmująca się sprzedażą ekskluzywnych produktów do pielęgnacji i przedłużania rzęs. Jesteśmy też Certyfikowaną Instytucją Szkoleniową w zakresie stylizacji rzęs z Autoryzowanymi Centrami Szkoleniowymi w całej Polsce. Podczas szkoleń i warsztatów, Kursanci mogą nauczyć się m.in. przedłużać rzęsy metodą 1:1 oraz metodą średnich i dużych objętości (Russian Volume). W naszych szkoleniach odnajdziesz całą wiedzę przedłużania rzęs oraz to w jaki sposób z sukcesem rozwinąć prawdziwy biznes rzęsowy.


NOWOŚCI

RZĘSY

Premium Lash Collection
rzesy objętościowe volume

KLEJE

Premium Glue Collection

PĘSETY

Noir et Blanc Edition