Taida Niklas Free Return™ - niezwykle przyjazny system bezpłatnych zwrotów

Dla Ciebie tworzymy produkty najwyższej jakości, a Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Dlatego jeśli otrzymasz produkt, rozpoczniesz pracę i nie spełni on Twoich oczekiwań, dajemy Ci możliwość bezpłatnej wymiany, również produktów częściowo użytych.

Taida Niklas Lash Products Guarantee™

Zdecydowana większość naszych produktów wytwarzana jest ręcznie, co może wiązać się z ryzykiem wad produkcyjnych. Naszą misją jest 100% Twojej satysfakcji.  Dlatego TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS™ to pierwsza marka w branży, która oferuje wymiany oraz zwroty produktów częściowo użytych. Oznacza to, że możesz otworzyć pudełko rzęs, użyć kilka pasków i zwrócić do nas jeśli nie odpowiada stylowi Twojej pracy lub Twoim standardom. Masz na to aż 30 dni!

Nie martw się, że zostaniesz bez materiałów do pracy!

W ciągu 48h kurier odbierze od Ciebie przesyłkę zwrotną i w tym samym momencie wręczy Ci wymienione produkty.

Zdecydowałaś się na zwrot środków? W ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas paczki otrzymasz pełen zwrot kosztów w taki sam sposób w jaki dokonałeś płatności.

Jak to działa?

Spakuj produkty

Możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałaś przesyłkę.

Zlecamy odbiór Twojej przesyłki

Zlecamy odbiór Twojej przesyłki. Kurier zjawi się u Ciebie w ciągu 48h z etykietą.

Wymiana

Nie martw się, że zostaniesz bez materiałów do pracy! Kurier, który odbierze przesyłkę zwrotną, w tym samym momencie wręczy Ci wymienione produkty.

Zwrot

W ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas paczki otrzymasz zwrot środków w taki sam sposób w jaki dokonałeś płatności lub na rachunek bankowy jeśli opłaciłaś przesyłkę przy odbiorze.

Sklep nie jest odpowiedzialny za uszkodzenia wskutek nienależytego przechowywania, przemoczenia, lub używania w sposób niezgodny z przeznaczeniem.

W przypadku stwierdzenia szkody w transporcie należy w obecności kuriera spisać protokół szkody. Jeżeli kurier odmówi lub będzie utrudniał sporządzenie protokołu, prosimy spisać dane osobowe kuriera, zrobić zdjęcia uszkodzenia paczki, przed jej rozpakowaniem i skontaktować się z naszą firmą, a my zajmiemy się resztą.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Szczegóły znajdziesz w naszym regulaminie