Rewolucja w zwrotach

Naszą misją jest 100% Twojej satysfakcji. Ufamy naszym Klientom i wierzymy w jakość naszych produktów. Taida Niklas Lash Collections to pierwsza firma w branży, która oferuje 30 dniowe zwroty produktów częściowo użytych. Oznacza to, że możesz otworzyć pudełko rzęs, użyć pasek rzęs i zwrócić go do nas jeśli tylko Ci nie odpowiada. Otrzymasz pełen zwrot kosztów produktu.

Do 60 dni na zwrot produktów nowych

Kupując nasze produkty masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 60 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyn w przypadku rzęs i 30 dni dla wszystkich pozostałych produktów. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta.

Wadliwy produkt? Pomożemy!

Jeśli odkryjesz wadę prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 58 526 77 01 lub pod adresem info@taidaniklas.com. Zobaczysz jak szybko rozwiążemy Twój problem!

Polityka zwrotów

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy należy poinformować Taida Niklas Lash Collections pocztą elektroniczną z numerem zamówienia pod adresem info@taidaniklas.com. Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to konieczne.

Jak odesłać towar?

Zwrócony towar należy wysłać na adres: Mikołaja Kopernika 15/6, 80-208 Gdańsk. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Jeśli płaciłaś za pobraniem środki zostaną zwrócone na wskazane przez Ciebie konto.

Koszty zwrotu

Sklep nie przyjmuje wysyłek zwrotnych za pobraniem. Koszty zwrotu towaru ponosi Klient, koszt ponownej wysyłki ponosi sklep. W przypadku gdy to my popełnimy błąd i wyślemy niewłaściwy towar, my ponosimy koszt wysyłki zwrotnej.

Polityka reklamacji

W przypadku defektów, uszkodzenia w transporcie lub niezgodności z opisem prosimy by zareklamować produkt. Sklep jest obowiązany wymienić towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie. W celu sprawnego przebiegu procesu reklamacyjnego sugerujemy przesłanie numeru zamówienia. W ciągu 7 dni otrzymasz decyzję o reklamacji, jednak zazwyczaj natychmiast uznajemy reklamacje.

Co nie podlega reklamacji?

Sklep nie jest odpowiedzialny za: uszkodzenia wskutek nienależytego przechowywania, przemoczenia, lub używania w sposób niezgodny z przeznaczeniem.

Szkoda w transporcie

W przypadku stwierdzenia szkody w transporcie należy w obecności kuriera spisać protokół szkody. Jeżeli kurier odmówi lub będzie utrudniał sporządzenie protokołu, prosimy spisać dane osobowe kuriera, zrobić zdjęcia uszkodzenia paczki, przed jej rozpakowaniem i skontaktować się z naszą firmą, a my zajmiemy się resztą.