Taida Niklas Free Return™ - niezwykle przyjazny system bezpłatnych zwrotów

Dla Ciebie tworzymy produkty najwyższej jakości, a Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Dlatego jeśli otrzymasz produkt, rozpoczniesz pracę i nie spełni on Twoich oczekiwań, dajemy Ci możliwość bezpłatnej wymiany, również produktów częściowo użytych.

Taida Niklas Lash Products Guarantee™

Naszą misją jest 100% Twojej satysfakcji. Ufamy naszym Klientom i wierzymy w jakość naszych produktów. TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS™ to pierwsza marka w branży, która oferuje zwroty produktów częściowo użytych. Oznacza to, że możesz otworzyć pudełko rzęs, użyć kilka pasków i zwrócić do nas jeśli nie odpowiada stylowi Twojej pracy lub Twoim standardom. Otrzymasz pełen zwrot kosztów produktu. Masz na to aż 30 dni!

Jak to działa?

Spakuj produkty

Możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałaś przesyłkę. Włóż do środka zwracany produkt i paragon.

Zlecamy odbiór Twojej przesyłki

Kurier zjawi się u Ciebie w ciągu 48h z przedpłaconym listem przewozowym. Pamiętaj o zamieszczeniu numeru zamówienia na etykiecie lub w środku paczki.

Oczekuj na zwrot środków

W ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas paczki otrzymasz zwrot środków w taki sam sposób w jaki dokonałeś płatności lub na rachunek bankowy jeśli opłaciłaś przesyłkę przy odbiorze.

Sklep nie jest odpowiedzialny za uszkodzenia wskutek nienależytego przechowywania, przemoczenia, lub używania w sposób niezgodny z przeznaczeniem.

W przypadku stwierdzenia szkody w transporcie należy w obecności kuriera spisać protokół szkody. Jeżeli kurier odmówi lub będzie utrudniał sporządzenie protokołu, prosimy spisać dane osobowe kuriera, zrobić zdjęcia uszkodzenia paczki, przed jej rozpakowaniem i skontaktować się z naszą firmą, a my zajmiemy się resztą.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Szczegóły znajdziesz w naszym regulaminie