Kontrola jakości & Zwroty premium

Dla Ciebie tworzymy produkty premium i kontrolujemy ich jakość.
Jeśli otrzymasz produkt, rozpoczniesz pracę i nie spełni Twoich oczekiwań zachęcamy Cię do łatwej wymiany u kuriera - od ręki i na nasz koszt.
Masz na to aż 30 dni!

Taida Niklas Lash Products Guarantee™

Naszą misją jest 100% Twojej satysfakcji. Ufamy naszym Klientom i wierzymy w jakość naszych produktów. TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS™ to pierwsza marka w branży, która oferuje zwroty produktów częściowo użytych. Oznacza to, że możesz otworzyć pudełko rzęs, użyć kilka pasków i zwrócić go do nas jeśli nie odpowiada stylowi Twojej pracy lub Twoim standardom. Otrzymasz pełen zwrot kosztów produktu.

Wypróbuj i zwróć na nasz koszt w 30 dni

Kupując nasze produkty masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyn. Zwracany towar może być częściowo użyty i może nosić ślady użytkowania, ale powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. Wyjątki od 30 dni stanowią lampy i meble, które objęte są 14 dniami na zwrot.

Wadliwy produkt? Pomożemy!

Jeśli odkryjesz wadę prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 58 526 77 01 lub pod adresem info@taidaniklas.com. Zobaczysz jak szybko rozwiążemy Twój problem!

Jak dokonać zwrotu?

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy należy poinformować nas mailowo info@taidaniklas.com lub telefonicznie 585267701. My wyślemy bezkosztowo kuriera po odbiór Twojej przesyłki. W przypadku zakupu na paragon dołącz dowód zakupu. Podstawą do uznania zwrotu/reklamacji jest poprawnie wypełniony formularz, który znajdziesz w kopercie ze swoim zamówieniem.

Gdzie odesłać towar?

Zwrócony towar należy wysłać na adres: Wajdeloty 12, 80-437 Gdańsk. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Jeśli płaciłaś za pobraniem środki zostaną zwrócone na wskazane przez Ciebie konto.

Darmowe zwroty

Zgodnie z programem Taida Niklas Free Return™ koszty zwrotu towaru ponosi Sklep. Darmowy zwrot obowiązuje tylko na terenie Polski. Sklep nie przyjmuje jednak wysyłek zwrotnych za pobraniem i nie dokonuje zwrotu kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia.

Polityka reklamacji

W przypadku defektów, uszkodzenia w transporcie lub niezgodności z opisem prosimy by zareklamować produkt. Sklep jest obowiązany wymienić towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie. W celu sprawnego przebiegu procesu reklamacyjnego sugerujemy przesłanie numeru zamówienia. W ciągu 7 dni otrzymasz decyzję o reklamacji, jednak zazwyczaj natychmiast uznajemy reklamacje.

Co nie podlega reklamacji?

Sklep nie jest odpowiedzialny za: uszkodzenia wskutek nienależytego przechowywania, przemoczenia, lub używania w sposób niezgodny z przeznaczeniem.

Szkoda w transporcie

W przypadku stwierdzenia szkody w transporcie należy w obecności kuriera spisać protokół szkody. Jeżeli kurier odmówi lub będzie utrudniał sporządzenie protokołu, prosimy spisać dane osobowe kuriera, zrobić zdjęcia uszkodzenia paczki, przed jej rozpakowaniem i skontaktować się z naszą firmą, a my zajmiemy się resztą.