Zostań autoryzowanym
salonem partnerskim

Masz salon przedłużania rzęs? Chciałabyś pojawić się na mapie salonów Taida Niklas Lash Collections, pracować na produktach renomowanej marki i poszerzyć działalność o sprzedaż produktów? Napisz na: info@taidaniklas.com.

Zostań ambasadorką
Taida Niklas Lash Collections

Należysz do grona fanów marki, robisz piękne rzęsy i chcesz aby świat zobaczył Twój talent? Zapraszamy do promocji krzyżowej w mediach społecznościowych, pokaż swoje prace a my zadbamy by potencjalne klientki o Tobie wiedziały. Użyj taga #taidaniklaslashcollections na Instagramie lub nas oznacz!

Zostań
konsultantką

Masz pasję do osiągania celów, niegasnącą motywację i doświadczenie w sprzedaży? Lubisz poznawać nowych ludzi, podróżować i decydować o swoich dochodach? Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu Taida Niklas Lash Collection i sprzedawaj produkty, które każdy chce mieć.

Zostań Lash Coachem

Chcesz dzielić się swoją wiedzą zyskując jeszcze wyższy prestiż zawodowy, świetnie zarabiać i dobrze się przy tym bawić? Jesteś stylistką i chcesz zostać Trenerem Taida Niklas Lash Collections? Oferujemy indywidualnie przygotowane warunki, które Cie zachwycą. Zapraszamy do naszego teamu: info@taidaniklas.com

Sprzedaż hurtowa

Jesteśmy otwarci na współpracę z renomowanymi hurtowniami kosmetycznymi. Prosimy o przesłanie zgłoszeń na: info@taidaniklas.com lub kontakt telefoniczny z centralą pod numerem (58) 526 77 01.