Zostań autoryzowanym
salonem partnerskim

Masz salon przedłużania rzęs? Chciałabyś pojawić się na mapie salonów TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS, pracować na produktach renomowanej marki i poszerzyć działalność o sprzedaż produktów? Napisz na: info@taidaniklas.com.

Zostań ambasadorką
TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS

Należysz do grona fanów marki, robisz piękne rzęsy i chcesz aby świat zobaczył Twój talent? Zapraszamy do promocji krzyżowej w mediach społecznościowych, pokaż swoje prace, a my zadbamy by potencjalne klientki o Tobie wiedziały. Użyj taga #taidaniklaslashcollections na Instagramie lub nas oznacz!

Zostań Opiekunem Marki

Masz pasję do osiągania celów, niegasnącą motywację i odnosisz sukcesy w sprzedaży? Lubisz poznawać nowych ludzi, odwiedzać nowe miejsca i pragniesz cieszyć się prestiżową karierą o wysokich dochodach? Dołącz do TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS™ i sprzedawaj produkty, które każdy chce mieć. Wyślij CV na: info@taidaniklas.com z dopiskiem: Opiekun Marki i Twoje miasto.

Zostań Lash Coachem

Chcesz dzielić się swoją wiedzą zyskując jeszcze większy prestiż zawodowy, dobrze zarabiać i otaczać się najlepszymi? Jesteś doświadczoną stylistką, robisz piękne aplikacje i chcesz zostać Instruktorką TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS? Oferujemy warunki, które zachęcą Cię aby dołączyć do naszego teamu. Zapraszamy do pięcioetapowej rekrutacji poprzez wysłanie linku do galerii prac na info@taidaniklas.com.

Sprzedaż hurtowa i Dystrybucja

Nasza marka jest otwarta na współpracę z renomowanymi hurtowniami kosmetycznymi i sklepami online. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na: dystrybucja@taidaniklas.com lub kontakt telefoniczny z centralą pod numerem (58) 526 77 01.