Instruktorzy TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS stanowią fundament edukacyjny naszej marki. W doborze Instruktorów stawiamy na trzy podstawowe kryteria: piękne stylizacje, wiedzę teoretyczną i dydaktyczną oraz rozwój zawodowy i osobisty. Każdy Instruktor szkoli według wytycznych marki TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS, ale jednocześnie przekazuje swoje osobiste doświadczenia z codziennej pracy, jak również prezentuje Kursantom najpopularniejsze produkty dostępne na rynku w Polsce.

TAIDA NIKLAS LASH COACH PROGRAM

Jak zostać instruktorem stylizacji i przedłużania rzęs marki TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONSTM

PROCES REKRUTACYJNY

KROK 1 - Analiza estetyczna

Przesłanie linku do galerii prac na szkolenia@taidaniklas.com wraz z dopiskiem miasta.

KROK 2 - Przedstawienie sylwetki

Po pozytywnej odpowiedzi z Centrali, prosimy kandydatów o przesłanie informacji odnośnie: wykształcenia, doświadczenia, zdobytych certyfikatów, nazwiska Instruktorów, ilość tytułów mistrzowskich, zdjęć i metrażu lokalu, numeru NIP firmy, numer telefonu.

KROK 3 - Potencjał dydaktyczny

Na tym etapie pracownik centrali kontaktuje się z kandydatem w celu weryfikacji potencjału dydaktycznego. Należy pamiętać, że nie każdy znakomity stylista z tytułami mistrzowskimi będzie dobrym nauczycielem. Bierzemy pod uwagę: elokwencję, umiejętność budowania autorytetu, przejmowania kontroli nad rozmową, umiejętnością uważnego słuchania oraz zadawania pytań, empatię i optymizm.

KROK 4 - Wiedza

Brawo! Jesteś już naprawdę daleko w procesie rekrutacyjnym naszej marki. Etap 4 to video konferencja z Instruktorem Głównym marki oraz jednym z pracowników centrali. Na tym etapie szczegółowo badamy poziom wiedzy praktyczno-zawodowej i teoretycznej z zakresu fizyki oraz chemii.

KROK 5 - Szkolenie Instruktorskie i Egzamin

Jesteś o krok od wymarzonego tytułu na który tak ciężko pracowałaś! Przystępujesz do dziennego szkolenia LASH COACH PROGRAM z Instruktorem Głównym marki. Poznajesz wszystkie moduły szkoleniowe oraz tajniki bycia doskonałym Instruktorem, uzupełniasz swoją wiedzę teoretyczno-praktyczną.
Finalnie, przystępujesz do dwuetapowego egzaminu, który składa się z wykonania aplikacji (nowy set – 3,5h) na losowo wybranej metodzie oraz napisania testu otwartego z teorii (1,5h).