Naszymi partnerami logistycznymi są DPD oraz InPost.

Bezpłatna wysyłka kurierska obejmuje wszystkie zamówienia na terenie Polski powyżej 250 zł zarówno przy przedpłacie jak i  przy przesyłce za pobraniem.

Kurier DPD (1-2dni): 16,00 zł
Pobranie DPD (1-2dni): 18,00 zł
Kurier DPD – Sobota do 14:00: 26,00 zł
Pobranie DPD – Sobota do 14:00: 28,00 zł
Kurier Inpost przedpłata: 15 zł
Kurier Inpost pobranie: 17 zł
Paczkomat Inpost przedpłata: 13,00 zł
Paczkomat Inpost pobranie: 16,00 zł
Odbiór w centrali – bezpłatnie

Czas realizacji zamówień na terenie Polski 

Czas realizacji zamówień na terenie Polski wynosi od 1 do 2 dni roboczych, a najczęściej następuje to z dnia na dzień na terenie całego kraju.

Każdą wysyłkę, awizujemy za pomocą maila wysłanego na adres podany w zamówieniu, który zawiera numer listu przewozowego i przewidywaną datę dostawy paczki oraz możliwość śledzenia  Jeśli podałaś numer telefonu, otrzymasz również wiadomość SMS awizacyjny z DPD.

Przesyłki opłacone do godziny 13:00 wysyłane są tego samego dnia. W przypadku zamówień niestandardowych, chwilowych braków magazynowych lub okresów przedświątecznych czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć o czym natychmiast Cię poinformujemy.

Wynosi od 1 do 2 dni roboczych, a najczęściej następuje to z dnia na dzień na terenie całego kraju.

Każdą wysyłkę, awizujemy za pomocą maila wysłanego na adres podany w zamówieniu, który zawiera numer listu przewozowego i przewidywaną datę dostawy paczki oraz możliwość śledzenia.

Przesyłki opłacone do godziny 12:00 wysyłane są tego samego dnia. W przypadku zamówień niestandardowych, chwilowych braków magazynowych lub okresów przedświątecznych czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć o czym natychmiast Cię poinformujemy.

Płatność za pobraniem następuje u kuriera przy odbiorze (istnieje możliwość otwarcia i sprawdzenia paczki przed zapłatą).

Jeśli kurier posiada terminal za zamówienie możesz zapłacić kartą.   

W przypadku stwierdzenia szkody w transporcie lub wady technicznej należy w obecności kuriera spisać protokół szkody.

Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Można ustalić przybliżony czas dostarczenia przesyłki pomiędzy godziną 10:00 – 17:00. W przypadku nieobecności adresata, można przesyłkę odebrać osobiście w najbliższym oddziale firmy kurierskiej, bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres. Kolejne doręczenie wykonywane jest nieodpłatnie. Zdarza się, iż kurier dzwoni do odbiorcy w sprawie odbioru paczki, zależy to jednak od kuriera i czy kupujący podał nadawcy numer telefonu przy składaniu zamówienia. Termin odbioru przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

Przesyłka ubezpieczona jest do kwoty: 5000zł (DPD), 200zł (InPost) i 6000zł (GLS).

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe wyżej wymienionych terminów.

Koszty wysyłki do danego kraju są automatycznie przeliczane przez nasz system w czasie dokonywania zamówienia online.

Koszty przesyłek wymagających odprawy celnej wyliczane są indywidualnie w zależności od lokalizacji i gabarytu. Wysyłka następuje po zaakceptowaniu wyceny.

Jeśli chcesz dokonać zamówienia z fakturą VAT 0% wpisz NIP EU oraz zagraniczny adres wysyłki przy składaniu zamówienia, a w uwagach do zamówienia dopisz “VAT 0%”. Jako formę płatności wybierz: PRZELEW. Nasz system dokona weryfikacji Twojego NIPU EU w systemie VIES po złożeniu zamówienia, następnie otrzymasz od nas FAKTURĘ PROFORMA na e-mail podany w zamówieniu.  Po otrzymaniu płatności Twoje zamówienie zostanie zrealizowane.

W związku z przepisami, które obowiązują od 2020 roku nie możemy wystawić faktury po wydaniu paragonu. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT wymagane jest podanie danych do faktury przed zatwierdzeniem zamówienia.