Naszymi partnerami logistycznymi są DPD oraz InPost.

Bezpłatna wysyłka kurierska obejmuje wszystkie zamówienia na terenie Polski powyżej 250 zł zarówno przy przedpłacie jak i  przy przesyłce za pobraniem.

Kurier DPD (1-2dni): 16,00 zł
Pobranie DPD (1-2dni): 18,00 zł
Kurier DPD – Sobota do 14:00: 26,00 zł
Pobranie DPD – Sobota do 14:00: 28,00 zł
Kurier Inpost przedpłata: 15 zł
Kurier Inpost pobranie: 17 zł
Paczkomat Inpost przedpłata: 13,00 zł
Paczkomat Inpost pobranie: 16,00 zł
Odbiór w centrali – bezpłatnie

Czas realizacji zamówień na terenie Polski 

Czas realizacji zamówień na terenie Polski wynosi od 1 do 2 dni roboczych, a najczęściej następuje to z dnia na dzień na terenie całego kraju.

Każdą wysyłkę, awizujemy za pomocą maila wysłanego na adres podany w zamówieniu, który zawiera numer listu przewozowego i przewidywaną datę dostawy paczki oraz możliwość śledzenia  Jeśli podałaś numer telefonu, otrzymasz również wiadomość SMS awizacyjny z DPD.

Przesyłki opłacone do godziny 13:00 wysyłane są tego samego dnia. W przypadku zamówień niestandardowych, chwilowych braków magazynowych lub okresów przedświątecznych czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć o czym natychmiast Cię poinformujemy.

Wynosi od 1 do 2 dni roboczych, a najczęściej następuje to z dnia na dzień na terenie całego kraju.

Każdą wysyłkę, awizujemy za pomocą maila wysłanego na adres podany w zamówieniu, który zawiera numer listu przewozowego i przewidywaną datę dostawy paczki oraz możliwość śledzenia.

Przesyłki opłacone do godziny 12:00 wysyłane są tego samego dnia. W przypadku zamówień niestandardowych, chwilowych braków magazynowych lub okresów przedświątecznych czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć o czym natychmiast Cię poinformujemy.

Płatność za pobraniem następuje u kuriera przy odbiorze (istnieje możliwość otwarcia i sprawdzenia paczki przed zapłatą).

Jeśli kurier posiada terminal za zamówienie możesz zapłacić kartą.   

W przypadku stwierdzenia szkody w transporcie lub wady technicznej należy w obecności kuriera spisać protokół szkody.

Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Można ustalić przybliżony czas dostarczenia przesyłki pomiędzy godziną 10:00 – 17:00. W przypadku nieobecności adresata, można przesyłkę odebrać osobiście w najbliższym oddziale firmy kurierskiej, bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres. Kolejne doręczenie wykonywane jest nieodpłatnie. Zdarza się, iż kurier dzwoni do odbiorcy w sprawie odbioru paczki, zależy to jednak od kuriera i czy kupujący podał nadawcy numer telefonu przy składaniu zamówienia. Termin odbioru przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

Przesyłka ubezpieczona jest do kwoty 5000 zł (DPD) lub 200zł (InPost).

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe wyżej wymienionych terminów.

Koszty wysyłki do danego kraju są automatycznie przeliczane przez nasz system w czasie dokonywania zamówienia online.

Koszty przesyłek wymagających odprawy celnej wyliczane są indywidualnie w zależności od lokalizacji i gabarytu. Wysyłka następuje po zaakceptowaniu wyceny.

Jeśli chcesz dokonać zamówienia z fakturą VAT 0% wpisz NIP EU oraz zagraniczny adres wysyłki przy składaniu zamówienia, a w uwagach do zamówienia dopisz “VAT 0%”. Jako formę płatności wybierz: PRZELEW. Nasz system dokona weryfikacji Twojego NIPU EU w systemie VIES po złożeniu zamówienia, następnie otrzymasz od nas FAKTURĘ PROFORMA na e-mail podany w zamówieniu.  Po otrzymaniu płatności Twoje zamówienie zostanie zrealizowane.

W związku z przepisami, które obowiązują od 2020 roku nie możemy wystawić faktury po wydaniu paragonu. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT wymagane jest podanie danych do faktury przed zatwierdzeniem zamówienia.