Podpowiadają twórcy marki
TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS™

Zdecydowana większość stylistek stawia na profesjonalne podejście do swojej pracy, zajmując się nią zawodowo i z pełnym zaangażowaniem. Ale każda mistrzyni profesji stawiała kiedyś pierwsze kroki i chcemy podpowiedzieć debiutantkom, o czym warto pamiętać, by szybko osiągnąć sukces w stylizacji rzęs.

 

Weryfikacja posiadanych kompetencji stylistki rzęs

Jak w każdym przypadku, tak i tutaj ważne są kompetencje, będące kluczową bazą pod kształcenie zawodowe w kierunku stylizacji rzęs. Trzeba pamiętać, że poprawna aplikacja rzęs wymaga dobrego wzroku, silnych mięśni kręgosłupa, opanowania drżenia dłoni, ale też ogromnej empatii wobec klientek. Należy mieć też spore pokłady cierpliwości, skrupulatności i dbania o detale. Stylizowanie rzęs to praca dla wybranych, ale te najlepsze cieszą ogromnym zaufaniem i dużą grupą klientek.

 

Inwestycja w wysokiej jakości szkolenie ze stylizacji rzęs

Nie ucz się tego zawodu, patrząc na pracę koleżanki lub oglądając filmiki na YouTubie! To odpowiedzialna praca, która wymaga sporej wiedzy. Zainwestuj w swoje przyszłe sukcesy, wybierając sprawdzone kursy. Osobiście polecamy nasze szkolenia: Metoda Objętościowa 2-5D – Volume Lash Training Course, Metoda Objętościowa 6-12D – Hyper Volume Lash Training Course i wiele więcej.

Organizacja miejsca pracy stylistki rzęs

Możesz zatrudnić się w jakimś salonie, ale rozwiniesz się i zarobisz więcej, jeśli pomyślisz o swoim własnym biznesie. Wato przyjrzeć się ofercie dofinansowania dla mikro przedsiębiorców i sfinansować całość lub część z pozyskanych środków. A potrzebujesz tak naprawdę niewiele. Przede wszystkim dobre łóżko kosmetyczne typu Lash Bed Glamour czy Lash Bed Glamour 2. Ważne, by było wygodne dla klientki i poprawiało komfort pracy stylistki. Nie można oszczędzać na lampie! Potrzebujesz modelu, który się nie nagrzewa, nie rzuca cienia, nie męczy oczu i jeśli zamierzasz wykonywać pracę mobilnie – lampa nie może być zbyt ciężka. Zobacz, jakie parametry ma międzynarodowy hit – Lampa LED Glamcor Classic Ultra. Rzecz jasna na początku trzeba zainwestować w dobrej jakości pęsety, akcesoria do aplikacji rzęs oraz produkty. Polecamy naszą markę – TAIDA NIKLAS LASH COLLECTIONS™.

Działania marketingowe dla stylistek rzęs

Nie jest tajemnicą, że stylistek rzęs jest coraz więcej i trzeba wypracować sobie miejsce na rynku. Pomoże w tym mądra, systematyczna, przyjazna reklama. Założenie strony na Facebooku czy profilu na Instagramie jest darmowe, a coraz większy zasięg odbiorców zależy wyłącznie od dobrych chęci stylistki. Posty trzeba publikować regularnie, chwaląc się efektami pracy. W tym zawodzie bardzo ważne jest budowanie dobrych, szczerych relacji z klientkami. Spędzają u stylistki sporo czasu, mają regularnie wracać i polecać usługi innym. W takim przypadku wspaniała, życzliwa atmosfera to must have każdej stylistki rzęs.