Nawiązując do tego co obecnie dzieje się na świecie, chciałabym napisać kilka słów jak mógłbyś/a spędzić czas w domu cały czas dbając o wizerunek Twojej firmy. 

Jestem osobą, która uzależniona jest od kalendarza. Staram się zawsze dostosować swoje plany zgodnie z grafikiem, wszystko mam rozpisane co do godziny. Nie zdarza mi się przegapić ważne wyjścia, urodziny a co najważniejsze wszystkich wydarzeń związanych z mojej pracą. Postanowiłam też więc narzucić sobie kilka celi na ten „przymusowy urlop” (łatwiej mi będzie używać takiego określenia z mrugnięciem oka;-)). 

  1. Webinary, szkolenia online – dla mnie podstawą dobrze prosperującego salonu jest jego marketing – uczę się tego od Aleksandra Dworska oraz Agata Koman
  2. Czas na obrabianie zdjęć, każdego detalu, kolorystyka, schemat – od dłuższego czasu bardzo dbam o swojego instagrama i nie wrzucam obojętnie jakich zdjęć. 
  3. Długi czas myślałam o zmianie umowy szkoleniowej, a może karcie klienta? przepraszam, a co z regulaminem? Właśnie teraz mogę spokojnie usiąść i rozpisać punkt po punkcie.
  4. Grafik szkoleń, wolne terminy na najbliższe miesiące – to dobry czas na przygotowanie samodzielnie szablonów (polecam aplikację : canva). 
  5. Nadrabianie zaległości w social mediach ( zdjęcia, instarelacje, obiecane wideo!) 
  6. Czytam książki, na tematy związane ze swoją branżą lub artykuły 😉 lubię uczyć się nowych rzeczy od innych. Bycie szkoleniowcem nie zwalnia mnie z ciągłego poszerzania swojej wiedzy czy umiejętności związane ze stylizacją rzęs – uwielbiam to robić! 
  7. Odpoczynek – to punkt z którego najrzadziej korzystam, ale pamiętaj, że powinien być najważniejszy. Bez dobrej regeneracji nie jesteśmy w 100% wydajni w swojej pracy, celach czy działaniach.

Życzę Tobie byś mógł/a zrealizować przez ten czas chociaż połowę z moich planów biznesowych, którymi się z Tobą podzieliłam. W tym artykule znajduje się część tego co robię w pracy, którą zabieram do domu, nie zawsze oznacza to wykonywanie stylizacji czy prowadzenie szkolenia.

Zapomniałabym! Czytasz właśnie też jeden z moich celi do zrealizowania na te kilkanaście dni poza gabinetem 🙂 ! 

Good luck,

Autor: Monika Matuszewska Instruktor Taida Niklas Lash Collections Poznań

Podobne wpisy

Dodaj komentarz