Moja ” przygoda” z rzęsami miała swój  początek  już na studiach, a wszystko zaczęło się bardzo spontanicznie. Były to czasy kiedy jeszcze zabieg zagęszczania i przedłużania rzęs nie był aż tak bardzo popularny w moim mieście, natomiast już powolutku stawał się bardziej dostępny niż niegdyś. Pomimo tego, że studiowałam prawo to nowinki z branży beauty nigdy nie były mi obce. Od kiedy pamiętam to lubiłam zgłębiać ten temat i w wolnym czasie interesowałam się tym, co modne. 

Pamiętam, jak podczas imprezy sylwestrowej, po raz pierwszy dostrzegłam u znajomej permanentnie przedłużone rzęsy… Wówczas używano do tego zabiegu nieco grubych i sprawiających wrażenie ”plastikowych ” rzęs, jednak już wtedy, nawet taki efekt wzbudził we mnie zainteresowanie i przyznam szczerze, że sama zamarzyłam o takim zabiegu. 

Udałam się do salonu kosmetycznego, na swoją pierwszą w życiu aplikację. 

Efektem jaki został uzyskany byłam wręcz zachwycona, mimo, że rzęsy  prezentowały się na oku dosyć ciężko, jak i również podczas ich noszenia nie były zbyt wygodne. Dzięki tak podkreślonemu oku, czułam się pięknie, zalotnie i niezwykle kobieco 🙂

Postanowiłam sama poszukać, jak wiele osób w moim mieście zajmuje się wykonaniem tychże zabiegów. Podczas przeglądania ogłoszeń, natknęłam się na piękne prace i co ważne towarzyszącą  temu ofertę  szkoleń. Nie czekając zbyt długo zapragnęłam spróbować swoich sił i w rezultacie zapisałam się na szkolenie.

Jak dziś pamiętam emocje, które towarzyszyły mi podczas pierwszego szkolenia. Jak się okazało nie było to łatwe zadanie i na  początku miałam ochotę rzucić pęsetami i stwierdzić , że to chyba nie jest dla mnie…

Jednak po wykonaniu kilku aplikacji coraz bardziej przekonywałam się, że jest to coś , co będę robić 🙂 

Po niedługim czasie odbyłam szkolenie z objętości, następnie kolejne i kolejne ..

Moja ciężka praca została  zauważona i doceniona , gdyż zostałam instruktorem firmy Taida Niklas Lash Collections. Od tej pory oprócz zajmowaniem się stylizacją oka, przekazuję swą wiedzę kursantkom, które staram się zarażać pasją . 

Przez cały czas chcę się rozwijać, w 2020 roku planuję wystartować w mistrzostwach. 

W najbliższym czasie wezmę udział w kilku wysokiej  klasy szkoleniach. Od nowego roku mam zamiar działać na jeszcze większych obrotach. Założyłam sobie, że rok 2020 będzie rokiem wielkiego rozwoju. 

 

 

 

 

Autor: Julita Rajkowska, Instruktor Taida Niklas Lash Collections Białystok

Podobne wpisy