Stylistko! 

Z pewnością nie raz, klientka zadała Tobie pytanie:

 • „a czy wykonuje Pani również hennę brwi?” ,
 • „a może dałoby się je na szybko wyregulować” ?

I co wtedy odpowiadasz? ☺

W dzisiejszym artykule chciałabym Cię zapoznać ze strategią cross selling-u, czyli sprzedaży krzyżowej.  Sprzedaż ta polega na zaproponowaniu klientce usługi komplementarnej do zabiegu stylizacji rzęs czyli np. regulacji brwi lub henny.  Bardzo często zdarza się tak, że klientki same pytają o poszczególne zabiegi – sprawdź jakie!

Jakie są plusy:

 • dodatkowy zarobek
 • rozwój w nowej dziedzinie 
 • możliwość pozyskania nowych klientów (u przykładowej Pani Kasi wykonasz geometrię brwi, jej koleżanki z pracy zauważą Twoją piękną pracę i same będą się chciały zapisać na stylizację brwi)
 • dzięki wprowadzeniu nowych usług, Twój umysł odetchnie od przedłużania rzęs, tak abyś nie popadła w rutynę, monotonię i wypalenie zawodowe! 

Jakie są najbardziej popularne zabiegi komplementarne do zabiegu przedłużania rzęs?

 • Lifting, laminacja, koloryzacja i botox rzęs

Ofertą, którą ZDECYDOWANIE warto wprowadzić do swojego salonu!

Czasami bywa tak, że klientka rezygnuje z przedłużania rzęs (czasowo lub na stałe), bądź dostaje alergii. Wtedy warto zaproponować jej alternatywę – czyli lifting rzęs. Jest to zabieg w którym bazujemy na naturalnych rzęsach naszej klientki, a ryzyko alergii jest niewielkie. Efekt to: podkręcenie, odżywienie, pogrubienie i nadanie koloru, który utrzymuje się od 4-8 tygodni. 

Czas wykonania zabiegu:  około 60-90 min

Orientacyjna cena zabiegu: 100-180 zł

 • Henna i regulacja brwi

Zabieg trwa  stosunkowo krótko, a do tego jest niezwykle popularny wśród kobiet. Dzięki swojej niskiej cenie napewno znajdziesz na niego sporo chętnych klientek! W połączeniu ze stylizacją rzęs w pełni wydobędzie piękno oka każdej z Pań.

Czas wykonania: 15-20 min

Orientacyjna cena zabiegu: 20-30 zł

 • Geometria brwi + henna marokańska (tzw. henna pudrowa)

Zabieg który szturmem podbija serca kobiet, a do tego jest totalnym hitem! Geometria pozwala na skorygowanie drobnych asymetrii oraz odnalezienie idealnego kształtu brwi . 

Henna marokańska pozwoli cieszyć się kolorem naszych brwi na dłużej, bo nawet do 30 dni na włoskach i do 14 dni na skórze. A efekty? Idealne brwi jak z instagrama ☺

Zabieg połącz z pięknie pachnącym peelingiem i pielęgnacyjnymi olejkami do brwi – takim brow spa zachęcisz niejedną klientkę!

Czas wykonania: 30-60 min

Orientacyjna cena zabiegu: 70-150 zł 

 • Laminacja brwi – zabieg, który pozwoli ujarzmić nawet najbardziej niesforne brwi.  Poprzez użycie preparatów do laminacji, jesteśmy w stanie nadać włoskom właściwy kierunek i kształt, a dzięki hennie – kolor, który w przypadku laminacji brwi zostanie z nami na dłużej.  Brwi zyskają na miękkości i sprężystości.

Czas wykonania: 30-40 min

Orientacyjna cena zabiegu: 70-150 zł

 • Makijaż a może jesteś stylistką z uzdolnieniami artystycznymi i sprawdziłabyś się w roli makijażystki? ☺ Ślubny, weselny, studniówkowy, urodzinowy – okazji jest wiele, zwłaszcza latem! 

Czas wykonania zabiegu:  około 60 min

Orientacyjna cena zabiegu: 100-200 zł

Zabiegami komplementarnymi mogą być także zabiegi na twarz, makijaż permanentny.

A Ty? Masz już u siebie w ofercie któryś z tych zabiegów, który przypadł do gustu Tobie i Twoim klientkom?

Autor: Marta Grzanka, Instruktor Taida Niklas Lash Collections Szczecin

Podobne wpisy