Jeżeli Twoja obecna praca sprawia ,że nie widzisz sensu na dalszy rozwój, trudno pogodzić Ci pracę z obowiązkami życia codziennego i jesteś zmęczona natłokiem obowiązków opowiem Ci moją historię ….

   Moje życie niewiele różniło się od tego, jak żyje większość kobiet. Praca w korporacji zabierała mi wiele czasu, energii oraz nie przynosiła satysfakcji życiowej. Wszystko zmieniło się, gdy zostałam mamą mojego dziś 7 letniego syna. Wtedy właśnie zdałam sobie sprawę, że ten ciągły pęd to nie moja bajka…. Będąc młodą mamą szukałam zajęcia, które umożliwi mi pogodzenie macierzyństwa z rozwojem osobistym. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że dokonałam wyboru, który odmieni moje życie. 

  Niecałe 3 lata temu, za namową koleżanki wybrałam się na pierwsze szkolenie nie wiedząc do końca czy dokonałam słusznego wyboru. Decyzja była trudniejsza dla mnie tym bardziej dlatego, że grono bliskich mi osób zdecydowanie odradzało mi „zabawę w rzęsy” tłumacząc bym nie rezygnowała z bezpiecznej pracy oraz stałego dochodu. Pomimo braku wsparcia postanowiłam zrealizować swój plan. Po pierwszym dniu szkolenia moje wątpliwości zostały rozwiane w 100%, a ja odnalazłam nową pasję. Chęć poszerzenia swoich umiejętności sprawiła że na kolejne szkolenia decydowałam się bez zastanowienia. Rok po odbyciu pierwszego kursu zmotywowana przez mojego męża odważyłam się otworzyć własny salon stylizacji rzęs. 

 Lash Room otworzy mi drogę do dalszego rozwoju oraz uświadomił, że nie warto odkładać planów na potem…. Dziś jestem właścicielem prężnie działającego gabinetu urody i to ja dziś zarażam innych pasją do stylizacji rzęs- jako instruktor marki Taida Niklas Lash Collections wkładam 100% zaangażowania w to, aby moje kursantki wyniosły ze szkolenia ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej, które w przyszłości przyniosą im sukces .

 

 

 

 

 

Autor: Karolina Zięba, Instruktor Taida Niklas Lash Collections Jaworzno

Podobne wpisy