Historia sukcesu, moja historia

Od nastoletnich lat ujawniałam predyspozycje do zbiegów upiększających. Robiłam koleżankom regulacje brwi, malowałam paznokcie, a nawet przedłużałam włosy. Moja historia zaczęła się od strony zwykłej klientki. Założenie rzęs sprawiło mi wiele radości, pamiętam jak co chwilę zerkałam w odbicie lustra zachwycona efektem. Na każde uzupełnienie trafiałam do innej stylistki, cały czas miałam poczucie nie do końca dobrze wykonanej aplikacji. Pewnego wieczoru, rozdrażniona uczuciem swędzenia i kłucia przy każdym mrugnięciu oczu, zadałam sobie pytanie „Czy my kobiety naprawdę jesteśmy tak próżne, żeby cierpieć dla pięknego wyglądu?” To pytanie przerodziło się w godziny serfowania w internecie. Był to rok 2014 i wcale tak dużo informacji na ten temat wtedy nie było, ale obserwując prace różnych stylistek, zaczęłam widzieć różnicę i doszłam do wniosku, że trafiałam do nie odpowiednich osób.

Spodziewałam się już wtedy dziecka, więc temat rzęs zastawiłam na później. Kiedy moja córka miała 2-3 miesiące postawiłam wszystko na jedną kartę, pieniądze przeznaczone na chrzciny, wydałam na pierwsze szkolenie. Już w trakcie jego trwania wiedziałam, że to jest to co będę robić, a szczytem nie osiągniętych wtedy marzeń było zostanie szkoleniowcem. Każde zarobione fundusze przeznaczałam na sprzęt i następne kursy. Wpadłam w to całą sobą i dziś jestem pewna, że to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Wcześniej pracowałam głównie w gastronomii co było dla mnie ciężkim doświadczeniem, wieczny brak czasu, marne pieniądze, brak świąt i wiele osób nade mną decydujących o każdym moim kroku.

Na początku drogi skupiłam się na stylizacji rzęs, później do tego dołączył lifting rzęs, stylizacja brwi, makijaż permanentny, zabiegi kosmetyczne i oraz ukończyłam dwuletnią medyczną szkołę kosmetyczną, w sumie odbyłam około 30 szkoleń z różnych dziedzin branży Beauty. 

Dziś jestem szczęśliwą, niezależną kobietą, mamą i przyszłą żoną. Właścicielką prężnie działającego gabinetu kosmetycznego i instruktorem firmy Taida Niklas Lash Collection. 

Czy osiągnęłam sukces? Oczywiście, że tak!

Każdego dnia ciężko na to pracuję i staram się dostrzegać swoje codzienne małe sukcesy, myślę że to dobry sposób na drogę do wielkich celów.

 

 

Autor: Anna Wrońska, Instruktor Taida Niklas Lash Collections Kołobrzeg

Podobne wpisy